با گذشت یک و نیم سال از سیل فراگیر بلوچستان در برخی از روستاها پیمانکاران به تعهد بازسازی عمل نمی‌‌کنند و کار به کندی پیش می‌رود؛ از جمله روستای کلانی جایی که رئیس جمهور وقت برای بازدید از سیل‌زدگان رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ سیل فراگیر در دی‌ماه 98 در بلوچستان سبب خسارت زیادی به تاسیسات زیر بنایی از جمله بخش مسکن شد؛ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اولین نهادی بود که در روستاهای سیل زده مستقر و بلافاصله کار بازسازی را شروع کرد.

برای چند و چون ساخت مسکن روستایی به منطقه مرزی کلانی رفتیم جای که حسن روحانی رئیس جمهور پیشین برای بازدید از مناطق سیل‌زده رفته بود؛ با این حال مردم کلانی بعد از گذشت یک سال و نیم گلایه‌هایی از تاخیر در کار ساخت مسکن داشتند و عده‌ای هم از نحوه عملکرد پیمانکاران رضایت نداشتند.

برای پیگیری این موضوع ابتدا به جمع مردم رفتیم و از مشکلات و دغدغه‌هایشان ر خصوص ساخت مسکن پرسیدیم و سپس برای حل این موضوع همراه بخشدار و نماینده ستاد بازسازي مناطق سیل زده شهرستان های چابهار و دشتیاری به روستایی کلانی سفر کردیم تا مثلث مردم ،مسئولین و رسانه را برای شفافیت و بررسی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم را تکمیل کنیم.

 

منصور کریمدادی