طرح واکسیناسیون بالای پنجاه سال در شهرستان دشتیاری آغاز شده و معتمدان درخواست اکید از پنجاه سال به بالاها برای مراجعه و دریافت واکسن دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میارجل؛ پایگاه های واکسیناسیون شهرستان دشتیاری آماده خدمت رسانی به مردم هستند. طرح واکسیناسیون بالای پنجاه سال در شهرستان دشتیاری اغاز شده و خوشبختانه مردم شهرستان دشتیاری برای دریافت واکسن به مرکز بهداشت نگور و حومه مراجعه می کنند. 

شه بخش بشکار معتمد شهرستان دشتیاری در گفت‌وگو با خبرنگار میارجل گفت: اگر همه ی مردم شرکت کنند و واکسینه شوند بیماری کرونا تمام می‌شود مثال ساده ی که بزنم الان خداراشکر خیلی از کادر درمان واکسن زدند و اخبار را نگاه کنیم خوشبختانه از کرونا ایمن‌اند و درخواست من از مردم همین است حتما به مراکز بهداشتی مراجعه کرده و برای حفظ سلامتی خود، خانواده و جامعه واکسن بزنند تا زودتر کرونا تمام شود. 

یکی دیگر از ریش سفیدان ساکن شهرستان دشتیاری گفت: شاید در فضای مجازی بگویند کسی واکسن بزند حالش بدتر میشود نه این طور نیست؛ بنده واکسن زدم و حالم خوب است و من به همسن و سال های خودم می‌گویم واکسن بزنند تا در امان بمانند.

 

محمدندیم هاشم‌نیا