وزیر بهداشت در سفر به چابهار به خبرنگار میار جل گفت: دستور فوری و شبانه رفع کمبود ها را داده‌ام، ده هزار سرم به منطقه گسیل می‌شود و مراکز درمان بستر و بیمارستان‌های محلی بلوچستان هم تکمیل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ سعید نمکی وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار میار جل درباره ایجاد دانشگاه علوم پزشکی مستقل چابهار گفت: دانشگاه علوم پزشکی چابهار نیاز مبرم است  و با توجه به فاصله‌های زیاد جای خالی آن احساس می‌شود، روند اداری و بورکراسی طولانی دارد اما من آن را تا حصول نتیجه قطعی پیگیری می‌کنم.

وی هدف از سفرش را به بلوچستان بازدید از بیمارستان‌های تامین نیاز های اولیه و تجهیزات پزشکی اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط موجود استان و شیوع بیماری کرونا به همراه رئیس کمیسیون بهداشت و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی سفر دو روزه به استان داشته باشم و قبل از سفر بنده دو تیم از معاونان نیز برای رصد آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان بودند.

وی گفت: دستور فوری و شبانه رفع کمبود ها را داده، ده هزار سرم به منطقه گسیل می‌شود و مراکز درمان بستر و بیمارستان‌های محلی بلوچستان هم تکمیل می‌شود.

 

منصور کریمدادی