فرهاد آتش افروز یکی از مدیران موفق و بومی شهرستان بمپور است که چند ماهی است بازنشسته شده است؛ خبرنگار میار جل به دیدار او رفته تا ببیند چگونه این مدیر موفق بلوچ سال‌ها دل مردم را به دست آورد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میارجل؛ بیش از 16 سال حضور در عرصه‌های اجرایی و مشورتی در شورای شهر بمپور و همچنین سی سال خدمت صادقانه در اداره برق در سطوح مختلف  از این مدیر بومی چهره‌ای مورد اعتماد و خدمتگذار در ذهن مردم جامعه ساخته است و  امروز با وجود بازنشستگی همچنان پیگیر حل بسیاری از مشکلات مردم و منطقه است.

فرهاد آتش افروز یکی از کسانی ست که توانسته با همت خودش خانواده‌ای روشن و تحصیلکرده را نیز به جامعه معرفی کند ، دغدغه اش رشد و آبادانی شهر و جامعه است و همیشه معتقد است که باید با خدمت صادقانه و خالصانه و بی ریا در جامعه، زمینه رشد و آبادانی را فراهم کرد. در سال‌های حضورش در عرصه‌های شورایی و شورتی نیز همیشه پاسخگوی مردم بوده است و به قول خودش، کسب و جلب رضایت مردم بزرگترین سرمایه و دارایی او در طول سال‌های خدمتش در جایگاه‌های مختلف بوده است. خبرنگار میار جل به دیدار او رفته تا ببیند چگونه این مدیر موفق بلوچ سال‌ها دل مردم را به دست آورد؟

 

محمدیاسین جلال‌زهی