سارا خوش‌خوی فعال زن بلوچ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از توهین مهمان برنامه فوتبال برتر به بلوچستان واکنش نشان داد.

به گزارش گروه فضای مجازی پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ سارا خوش‌خوی نوشت:  جناب آقای  کاظم سلیمانی متاسفانه شنیدن مصاحبه شما نه تنها من بلکه هر شنونده ی دیگری را به تعجب وا می دارد که  چگونه یک عضو  کمیته انضباطی در هیئت فوتبال پایتخت ایران ، کشوری که متشکل از اقوام متفاوت اصیل ایرانی  است  نه تنها در سطح یک دانش آموز با  تاریخ و جغرافیای انسانی و طبیعی  کشورش  می تواند نا آشنا باشد بلکه هیچ شناختی از اقوام اصیل ایرانی و مردمی که  سال‌های سال هست در ایران زندگی می کنند  نداشته باشد تا جایی که با تعجب  فوتبالیست  بلوچ را غیر ایرانی میخواند !

من این توهین شما را به پای بیسوادی و عدم آگاهی تان می گذارم و بدون شک کسانی را که افرادی بیسواد و ناآگاه  را در چنین مسندهایی می گمارند مسئول این‌ توهین بزرگ به مردم بلوچ میدانم!

عذرخواهی کنید و توصیه می‌کنم برای پیشگیری از وقوع چنین اتفاق و توهینی به قوم دیگری از ایران عزیز  که قطعا یکی از عوامل تضعیف همبستگی ملی است، به جای پرداختن به امور فوتبال، به مدرسه برگردید و حداقل کتب درسی تاریخ و جغرافیا  و علوم اجتماعی را خوانده و معنای همبستگی ملی و عوامل تضعیف انسجام ملی را  به درستی درک کنید !