مجموعه فرهنگی ورزشی آلاله (ویژه بانوان) در زاهدان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی دومین پارک بانوان در زاهدان به زودی آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میارجل؛ محمد امیر براهویی شهردار زاهدان در آیین بهره برداری از  سالن فرهنگی و ورزشی بانوان در باغ خانواده گفت: انجام کارهای نو و جدید در سطح شهر به عنوان یکی از  سیاستهای ما در اجرای برنامه‌هایمان مورد توجه قرار دارد و امیدواریم بتوانیم از این طریق چهره شهر را به سمتی ببریم که به لحاظ زیباسازی تغییرات عمده ای در شهر ایجاد شود.
وی با اشاره به مطالبه به حق بانوان در ایجاد فضاهای مناسب با فعالیت آنها گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم با ایجاد ظرفیتهای متناسب با درخواستهای جامعه بانوان اندکی از مشکلات این قشر مهم را مرتفع سازیم که با توجه به سیاستگذاریهای شورای اسلامی شهر و پیگیری های استانداری فاز یک پارک بانوان واقع در بلوار انقلاب به اتمام رسیده و فاز دوم آن در حال اجراست و عملیات اجرایی دومین پارک بانوان در زاهدان به زودی آغاز خواهد شد.
شهردار زاهدان خاطرنشان ساخت: در دوماه اخیر حدود ۳میلیارد تومان اعتبار برای  پارک بانوان اختصاص یافته که به زودی این محل از تجهیزات کافی و وافی برخوردار خواهد شد.

 

خبرنگار: مصعب رسولی زاد