نظیر ایواز، فعال خیّری در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با خبرنگار میارجل از کمک های موسسه در سیل دی ماه 98 و 1400 گفت و توصیه کرد خیرین با اشتغال زایی بستر مناسب برای کار کردن جوانان را فراهم کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میارجل؛ نظیر ایواز در قسمت دوم گفتگوی خود با میارجل گفت: در سیل سال 98 در منطقه قصرقند توانستیم کمک هایی را به هم نوعانمان بکنیم که این کمک ها شامل چادرهای مسافرتی جهت اسکان موقت و پک های غذایی و کاپشن و لباس های گرم بودند. در سیل کنارک که در دی ماه سال 1400 اتفاق افتاد هم خوشبختانه خداوند این توفیق را به ما عنایت کرد که جزو اولین گروه‌های کمک رسانی به مردم سیل زده کنارک باشیم. 
800کیسه سیمان و حدود 24000 متر ایزوگام جهت ترمیم و بازسازی خانه های آسیب دیده ناشی از سیلاب از کمک های مردمی جمع آوری شد و  به مناطق سیل زده ارسال شد.
وی افزود: گمان میکنم که با کمک کردن بسیار به افراد نیازمند مسٔله حل نمیشود بلکه باید چاره اندیشی اساس کرد و بستر اشتغال را برای همه افراد بی بضاعت جامعه فراهم کرد تا به سمت گدا پروری و اعتیاد سوق داده نشوند و جامعه ای پویا و پیشرفته به دور از فقر و ناامنی داشته باشیم.

 

 

خبرنگار: حسین بلوچ