خانواده‌ای خیّر با اقدامی خداپسندانه جهت ارتقا کیفیت بیمارستان امام علی چابهار مبلغ قابل توجهی به این بیمارستان اهدا کردند؛ اعضای شورای اسلامی شهرستان چابهار جهت تکریم این عمل بزرگ از خانواده عبدلی تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میار جل؛ توسط اعضای  شورای اسلامی شهرستان چابهار از خانواده مرحوم «عبدلی» که یکی از خیرین بیمارستان امام علی چابهار بوده تقدیر و تشکر به عمل آمد و لوح سپاسی جهت تکریم به این خانواده از طرف شهردار تقدیم شد.
این خانواده به جهت ایجاد محیط استاندارد بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام علی چابهار مبلغی بالغ بر 3 میلیارد تومان به عنوان کمک اهدا کردند.
رحیم جدگال رییس شورای شهر چابهار خاطر نشان کرد: با هیچ واژه و جمله ای نمی توان از کمک ها و زحمات این خانواده فرهیخته قدردانی و تشکر کرد و زبان از توصیف زحمتاتشان قاصر است امیدواریم ما و مردم شریف شهرستان لایق لطف و محبت این عزیزان باشیم. 
یکی از اعضای این خانواده در گفت و گو با خبرنگار میارجل گفت: امیدواریم که پس از ما خیران بومی منطقه نیز به منظور ارتقاء کیفیت بیمارستان گامی بردارند تا شاهد رشد و ترقی در بحث بهداشت و درمان شهرستان باشیم.

 

 

خبرنگار: حسین بلوچ