جلال‌الدین قادی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه در شهر از آخرین وضعیت ساخت و سازهای راه‌های روستایی و بزرگراه‌های بلوچستان گفت و پاسخ مطالبات مردمی را داد؛ نهمین قسمت از مجموعه در شهر از نظر می‌گذرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ تیم برنامه در شهر پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل با دعوت از جلال‌الدین قادی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان میزبان او بودند تا سوالات و دغدغه‌های مردمی که از طریق سامانه پیامکی برنامه، کامنت‌ها و پست‌های شبکه اجتماعی میار جل از سوی مردم عنوان شده را از او بپرسند.

مخاطبان می‌توانند دغدغه‌ها و سوالات خود از میهمانان برنامه در شهر را در کامنت، دایرکت و یا راه‌های ارتباطی دیگر میار جل به خبرنگاران ما برسانند، هم‌چنین در صورتی که تمایل دارند مسولی به برنامه در شهر بیاید نیز از طریق راه‌های ارتباطی مذکور به تیم برنامه در شهر ارائه دهند.

برنامه در شهر تاکنون میزبان شهردار بمپور، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، فرماندار ایرانشهر و بخشدار دامن بوده است. این قسمت نهمین قسمت آن است.

 

محمدیاسین جلال‌زهی