خبرنگار میارجل بعد از بارش‌های سیل‌آسای دیشب، قصرقند را زیر و رو کرده تا ببنید وضعیت مردم در کانون‌های بحرانی چگونه است؛ روایت ویدئویی امان‌الله عزیزی خبرنگار میارجل در قصرقند از نظر می‌گذرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میارجل؛ از چند روز پیش تاکنون بارش‌های موسمی مونسون موجب خسارت‌هایی گسترده در برخی شهرستان‌های بلوچستان از جمله قصرقند، کنارک، چابهار، دشتیاری و راسک شده است؛ هواشناسی هم‌چنان نسبت به وقوع بارش‌های بیشتر در روزهای آینده هشدار داده است.

فرماندار قصرقند گفت: این بارندگی که با طوفان شدید همراه بود، موجب شکسته شدن بیش از 20 تیر برق در بخش تلنگ شد و برق چهل روستای این بخش را قطع کرد.

رحیم بخش پاک اندیش افزود: شدت بارش های در قصرقند به قدری بالا بود که سقف تعدادی از واحد های مسکونی خشتی و گلی فرو ریخت. شب گذشته در ایستگاه باران سنج قصرقند35،هلنچکان30 و ساربوک این شهرستان  22میلی،متر باران ثبت شده است. از مردم  و ساکنان پایین دست رودخانه کاجو خواست با توجه به سیلاب های پی در پی این رودخانه از تردد در بستر آن خودداری کنند.

گفتنی راه ارتباطی 33روستای بالادست و پایین دست رودخانه کاجو به مرکز شهرستان همچنان قطع است. خبرنگار میارجل بعد از بارش‌های سیل‌آسای دیشب قصرقند را زیر و رو کرده تا ببنید وضعیت مردم در کانون‌های بحرانی چگونه است؛ روایت ویدئویی امان‌الله عزیزی خبرنگار میارجل در قصرقند از نظر می‌گذرد.

 

  امان‌الله عزیزی