برنامه ویدئویی در شهر سه قسمت از برنامه‌هایش را به وضعیت آب و آبرسانی بلوچستان با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اختصاص داده است؛ چندی پیش اولین آن را منتشر کردیم و حالا دومین قسمت آن از نظر می‌گذرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ تیم برنامه در شهر پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل با دعوت از علیرضا قاسمی مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان میزبان او بودند تا سوالات و دغدغه‌های مردمی که پیش آن در گزارش میدانی خود ثبت و ظبط کردند و هم‌چنین از طریق سامانه پیامکی برنامه، کامنت‌ها و پست‌های شبکه اجتماعی میار جل از سوی مردم عنوان شده را از او بپرسند.

مخاطبان می‌توانند دغدغه‌ها و سوالات خود از میهمانان برنامه در شهر را در کامنت، دایرکت و یا راه‌های ارتباطی دیگر میار جل به خبرنگاران ما برسانند، هم‌چنین در صورتی که تمایل دارند مسولی به برنامه در شهر بیاید نیز از طریق راه‌های ارتباطی مذکور به تیم برنامه در شهر ارائه دهند.

برنامه در شهر تاکنون میزبان شهردار بمپور، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان و مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان بوده است. این قسمت چهارمین قسمت در شهر و دومین قسمت آن با حضور مدیرعامل آب و فاضلاب است.

 

محمدیاسین جلال‌زهی