حمزه امیریان مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه «در شهر» پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل به سوالات و دغدغه ‌های مردم و مخاطبان پاسخ داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میارجل؛ تیم برنامه در شهر پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل با دعوت از حمزه امیریان مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان میزبان او بودند تا سوالات و دغدغه‌های مردمی که از طریق سامانه پیامکی برنامه و هم‌چنین کامنت‌ها و پست‌های شبکه اجتماعی میار جل از سوی مردم عنوان شده را از او بپرسند.

مخاطبان می‌توانند دغدغه‌ها و سوالات خود از میهمانان برنامه در شهر را در کامنت، دایرکت و یا راه‌های ارتباطی دیگر میار جل به خبرنگاران ما برسانند، هم‌چنین در صورتی که تمایل دارند مسولی به برنامه در شهر بیاید نیز از طریق راه‌های ارتباطی مذکور به تیم برنامه در شهر ارائه دهند.

حمزه امیریان مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان می‌گوید: از ابتدای سال 94 تا 98 بیش از 146 پروژه  با اعتبار  133 میلیارد تومان در محلات هدف جنوب استان اجرایی شده است.

وی  تحولات در حوزه طرح باز آفرینی را از دیگر اقدامات اداره کل راه و شهرستازی در جنوب استان می داند که به موجب آن شاهد رشد پروژه‌های عمرانی در اکثر مناطق استان هستیم.

 

یاسین جلال‌زهی