محمدجواد صادقی خبرنگار پیشکوست بلوچستان درباره ناامنی های اخیر موجود در چابهار طنزی برای میار جل نوشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ شرکت راک استارگیمز منتشرکننده بازی معروف GTA گفت: نسخه هفتم این بازی پرطرفدار در لوکیشن‌های مختلف و دیدنی چابهار درحال ساخت است وبه زودی نسخه هفتم آن وارد بازی‌های کامپیوتری جهت استفاده در ویدئو کلوپ‌ها و همچنین نرم افزار موبایلی آندروید و ios می‌شود.

مدیرعامل شرکت راک استارگیمز افزود:لوکیشن‌های چابهار به دلیل شرایط آب وهوایی و مناظردیدنی دریایی فضایی مشابه با فلوریدای آمریکا دارد که قسمت سرقت ماشین پراید توسط قهرمانان فرضی این بازی ساخته شد و بازیگران پس ازسرقت ناموفق خودروی پراید مجبور به فرار می‌شوند که توسط مردم دستگیر و تحویل نیروهای انتظامی قرار می‌گیرند که درحال اصلاح این برنامه هستیم و سارقین باید طوری عمل کنند که دستگیر نشوند و ماشین را با یک تهدید به سرقت ببرند.

وی اضافه کرد: همچنین درنسخه جدید این بازی آپشنی به کار برده‌ایم که در نوع خود کم نظیراست یعنی علاوه برسرقت خودرو، سرقت از ویدئو کلوپ یا گیم نت با اسلحه گنجانده شده است و سارقین مسلح کلیه دستگاه‌ها ویدئو کلوپ را به سرقت می‌برند.

از مردم چابهار می‌خواهیم خونسردی خود را حفظ کنند چون هیچ درگیری و سرقتی در کار نیست و شخصیت‌ها همه کامپیوتری بود و با پرده آبی فیلمبرداری ومونتاژ می‌شوند؛ یک موقع فکر نکنند شهر خدایی ناکرده ناامن است نه در شهر امنیت کاملا برقرار است همه چی آرومه.