جدیدترین یادداشت محمدجواد صادقی طنزپرداز و خبرنگار پیشکسوت بلوچستان برای میار جل طنزی درباره سرما زدن موزهای زرآباد معروف به هندوستان کوچک ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی میار جل؛ محمد جواد صادقی طنزپرداز و خبرنگار پیشکسوت بلوچستان نوشت: نامه سرگشاده خانواده موزهای زرآباد به سازمان محیط زیست: جناب آقای دکتر کلانتری چندی پیش جنابعالی دریک اعلام نظر کاملا کارشناسی و علمی گفتید در اتاق خواب لخت بخوابید در هال منزل نیز دما را پایین بیارید تا در مصرف انرژی صرفه جویی و مازوت باعث آلودگی هوا نشود.

ما که منزل‌مان در باغات موز زرآباد است فرزندمان به حرف شما گوش کردند و در اتاق خواب‌های خود لخت خوابیدند اما سرمای هوا به قدری زیاد بود که فرزندان ما طاقت نیاورده و همگی به رحمت ایزدی پیوستند و الان هیچ مقامی پاسخگوی مرگ عزیزان ما نیست.

چندی پیش معاون اول رییس جمهور هم به منطقه ما سفرکرده بود میخواستیم قبل از وقوع این فاجعه موضوع را با ایشان درمیان بگذاریم ولی آقای جهانگیری طی یک بازدید هوایی فقط اسکله تنگ را افتتاح کرده بود.

علت را از آقای جهانگیری جویا شدیم گفتند نماینده حوزه انتخابیه شما گفته به دعوت من نیامدی و اتفاقا میخواستم چند تا کلنگ بزنم که بازهم نماینده‌تان گفت کلنگ بی ثمر نزنید همون کلنگ بیمارستان ۵۴۰تختخوابی چابهار و بیمارستان پلان که پس از سه دهه به نفت رسید کافی است.

سایر نماینده هاهم بی مهری کردند، نماینده سراوان به همه گفته بود درجلسه زاهدان شرکت نکنید، نماینده های زاهدان، سیستان و ایرانشهر هم بندگان خدا خبرنداشتند که من استان اومدم.

انشالله منتطر بمانید رییس مجلس در سال هزار وسیصد وچهارصد ۱۳۴۰۰ رییس دولت بشوند و تمام مشکلات را حل و یک مصاحبه اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی میارجل بکنند.