اولین جلسه شورای اداری شهرستان تازه تاسیس سرباز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میارجل، درخشان نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در این جلسه گفت: با معرفی اولین سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان که از جوانان منطقه است، امیدواریم مشکلات و معضلات این حوزه با ایجاد زیرساخت ها، خانه جوان،  ثبت سمن ها و افزایش سرانه ورزشی شهرستان کاهش یابد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا از مسئولان انتظار داریم در خصوص کنترل این بیماری اقدام جدی کنند.

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهرهمچنین در نشست با معتمدان سرباز گفت: معیشت و سفره مردم سرباز به مرز بستگی دارد و ضروری است مسئولان با برنامه ریزی دقیق و راه اندازی تجارت کوله بری، زمینه اشتغال و امرار معاش مردم را فراهم کنند.

دکتر درخشان افزود: در شرایط کنونی و با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان، اقدام جهادی مسئولان ملی، استانی و محلی برای استفاده از همه ی ظرفیت ها ضروری است.

دانش فرماندار سرباز هم گفت: از آنجا که سرباز، شهرستانی نوپاست می‌طلبد مدیران با طرح های مطالعاتی اهدافشان را در سطح شاخص های کلان و ملی دنبال کنند و امیدواریم با پیگیری های دکتر درخشان شاهد تحولاتی در حوزه های مخابرات، راه، آب و فاضلاب روستایی باشیم.

در جلسه شورای سرباز یاسر حملی بعنوان اولین سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان معرفی شد.

سرباز پیش از این یکی از بخش های شهرستان راسک بود و به تازگی شهرستان شده است.